Pokarmy dla pszczół

Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Pokarmy dla pszczół

Gotowy pokarm dla pszczół znajdujący się w ofercie naszego sklepu to produkty płynne lub w formie ciast na bazie buraka cukrowego lub pszenicy.

Pokarm dla pszczół

Syropy invertowane wykorzystywane są w pasiekach na całym świecie. Produkty tego typu cieszącą się szybko zauważalnymi efektami. 

W ofercie sklepowej znajdują się pokarmy w postaci płynnej takie jak:

  • Apiinvert firmy Sudzucker
  • Invertix firmy Diamant
  • Apifortuna firmy ICKO

Oraz pokarmy dla pszczół w formie ciasta.

Szczególną popularnością w naszym sklepie cieszy się pokarm dla pszczół BKV w formie ciasta. W naszym sklepie dostępny w wersji pakowanej w wygodne kilogramowe woreczki dzięki czemu można go stosować bezpośrednio na ramkach. Pokarm dla pszczół BKV występuje w postaci “czystej” bez dodatków a także w 5 wersjach o wzbogacony składzie. Wersje z dodatkiem kompleksu witamin oraz minerałów, z ziołami, z tymolem wspomagającym walkę z warrozą, z białkiem do stymulacji wiosennej oraz z z proteinami. 

Równie popularnym pokarmem w postaci czystej jest wysokiej jakości Apifonda od niemieckiego producenta sudzucker. Zawiera ona bowiem mikroskopijne kryształy cukru, otoczone cienką warstwą syropu inwertowanego dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna oraz w pełni przyswajana dla pszczół.

Pasza dla pszczół stosowana jest głównie w czasie podkarmiania i dokarmiania. 

Czym jest podkarmianie, a dokarmianie?

Dokarmianie to uzupełnianie pokarmu na czas zimy.

Podkarmianie jest pobudzeniem do intensywnego czerwienia w czasie wiosny.

W celu dokarmienia pszczół najlepiej sprawdzą się syropy. Nie zawierają one w  swoim składzie żadnych cukrów obciążających układ trawienny pszczół. Prawidłowo należy podawać go w podkarmiaczkach, które również znajda Państwo w naszym sklepie. 

Pokarm dla pszczół to także ciasto dla pszczół. W przypadku braku pożytków wykorzystuje się go do podkarmiania rodzin pszczelich. Najczęściej odbywa się to w okresie wiosennym, lub bezpożytkowym.

Zapewniamy Państwu najlepszą jakość, różnorodność i najniższą cenę produktów tak, aby zadowolić każdego nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

6,60 
13,70 
69,50 
+
Brak w magazynie
117,00 
+
Brak w magazynie
+
Brak w magazynie
+
Brak w magazynie