Rękawice pszczelarskie skórzane, długie wer. PREMIUM – BRCtech
39,00 zł
Odbierz w jednym z naszych sklepów
Wysyłka kurierem na adres
Wysyłka w 1-2 dni
Od 15 zł
Bezpieczne płatności
Zwroty do 14 dni
Metody płatności:
Opis
Rękawice pszczelarskie skórzano płócienne długie
Odzież pszczelarska firmy BRCtech jest wykonana z materiału gwarantującego jednocześnie najwyższy poziom komfortu pracy oraz pełną ochronę przed użądleniami.
Rękawice wykonane są ze skóry koziej oraz z płóciennego materiału które zapewniają ochronę dłoni i przedramienia przed użądleniem przez pszczoły.
Długie rękawice pszczelarskie zapewniają większą ochronę przed użądleniami pszczoł, ponieważ pokrywają ręce i przedramiona, a czasem nawet całe ramiona. Dzięki temu, mogą być bardziej odpowiednie dla osób, które są bardziej podatne na alergie lub użądlenia.
Cechy produktu:
- solidna tkanina
- ściągacz przy łokciu
- wykonanie z solidnej odpornej na rozdarcia skóry koziej
- płótno jest bardzo mocnym, chłonnym i trwałym materiałem, a jednocześnie jest oddychające i lekkie. Charakteryzuje się gęstą strukturą, jest zwykle grubsze niż większość innych tkanin i ma jednolitą fakturę.
Skład materiałowy:
Część chwytna: skóra kozia
Mankiet: 100% płótno
Dostępne rozmiary od S do XXXL
Pracę przy ulach ułatwi Ci podkurzacz pszczelarski. Nie zapomnij zaopatrzyć się także w odpowiednie dłuto pszczelarskie.
Opinie klientów
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty:




Miodarki do miodu
Opinie
Wyczyść filtryNa razie nie ma opinii o produkcie.