Vita SWARM – chusteczki do wabienia rojów pszczół 1 szt

SKU: 3517A

7,90 

Na stanie

Netto: 6,42 

Na stanie

Odbierz w jednym z naszych sklepów

Wysyłka kurierem na adres

Wysyłka w 1-2 dni

Od 15 zł

Bezpieczne płatności

Więcej informacji

Zwroty do 14 dni

Więcej informacji

Metody płatności:

Opis

Chusteczki służące do wabienia roju

Vita Swarm pomaga przyciągać oraz zwabiać roje tymczasowo wiszące na drzewach i innych trudno dostępnych miejscach do pojemnika lub pudełka zwierającego wabik. Zmniejsza ryzyko opuszczania przez pszczoły pasiek, gdy ul wabik zawiera chusteczkę do wabienia roju.
Występuje w małej saszetce. Po otwarciu przypomina chusteczkę odświeżającą.

JAK UŻYĆ:

Aby uaktywnić produkt, saszetkę należy przebić lub rozerwać wzdłuż krawędzi i powiesić w dogodnym miejscu (np. na drzewie, u wejścia pustego ula) lub umieścić w innym odpowiednim pojemniku. Optymalna wysokość, na której najlepiej umieścić wabik to 1,8 do 2 metrów nad ziemią. Używając ula wabika, saszetkę należy przymocować do pustego plastra po czerwiu.
Chusteczki można przechowywać w lodówce przez około 2 lata. Otwarta saszetka będzie działać do 2 tygodni w zależności od warunków atmosferycznych. Im jest cieplej tym szybciej aktywne substancje uwolnią się.

Mogą Cię też zainteresować inne produkty z kategorii chemia pasieczna. Odkryj również elementy do uli w Miejskim Roju

 

Opinie klientów

0 reviews
0
0
0
0
0

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Vita SWARM – chusteczki do wabienia rojów pszczół 1 szt”